"Джури" стартували на Тернопільщині (ФОТО)

Представники тернопільської молоді у патріотичних убраннях зібралися на урочисте відкриття  регіонального етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"

Представники тернопільської молоді у патріотичних убраннях зібралися на урочистому відкритті регіонального етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на "Тернополяни".

У цьогорічній грі візьмуть участь понад 200 школярів від загальноосвітніх навчальних закладів Тернополя, які, залежно від віку, ділитимуться на команди. Кожен учасник гри, залежно від того, до старшої чи молодшої групи він потрапить, повинен буде виконувати завдання різної складності. На рівні з хлопцями змагатимуться й дівчата, яких немало долучилося до козацьких ігор.

Під час урочистого відкриття змагань школярі, спільно з організаторами заходу та своїми наставниками хвилиною мовчання пом'янули вояків, які на Сході України віддали життя за рідну землю. Окрім слів пам'яті за полеглими вояками, під час урочистості учасники гри почули від представників влади міста, духовенства та громадських діячів немало побажань та патріотичних закликів.

Подібні ігри відбудуться цього навчального року по всій Україні.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Джура" проводиться Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Радою козацьких отаманів України, МБУ "Центр Національного Відродження" та ГО "Молодіжний Клуб Джура" за сприяння силових міністерств і відомств України.

Нагадаємо, торік на Шумщині відбувався ІІ етап Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура").

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль