Game over: Тернопільська облрада на грані саморозпуску

Три фракції намагалися на сесії поставити на голосування питання про саморозпуск

"Батьківщина", "Громадянська позиція" та Радикальна партія заявили про намір розпочати процес саморозпуску обласної ради, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на "За Збручем".

Сьогодні на засіданні обласна рада не змогла затвердити перспективний план, в редакції, на якій наполягали жителі приміських сіл. Жоден з 5 запропонованих варіантів не набрав голосів.

Обранці навіть намагалися через те поставити на голосування питання про саморозпуск обласної ради. Щоправда, до голосування не дійшло, оскільки "зник" кворум для голосування.

Згідно законодавства прийняти рішення про перевибори обласної оади може Верховна Рада на підставі подання голови обласної державної адміністрації. Формальною підставою для цього може стати неприйняття рішень з питань віднесених до компетенції ради. В даному випадку з 2015 року не можуть затвердити перспективний план формування ОТГ.

Нагадаємо, питання децентралізації сьогодні привело до бійки ще на самісінькому початку сесії. Потому громадяни з вигуками "ганьба" вигнали з засідання обласної ради місцевих депутатів від ВО "Свобода".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #бійка