ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова РДА з Тернопільщини вимагає покарати автора петиції щодо його звільнення

Голова Збаразької РДА написав заяву до поліції, де поскаржився на бійця АТО, який вимагає в Президента звільнити чиновника
Depo.Тернопіль
22 березня 2016 09:10
ФОТО: depo.ua
Голова РДА з Тернопільщини вимагає покарати автора петиції щодо його звільнення
Голова РДА з Тернопільщини вимагає покарати автора петиції щодо його звільнення

Голова Збаразької РДА Анатолій Качка вимагає у поліції покарати воїна АТО, який розпочав збір підписів за його відставку, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Тернополяни.

Анатолій Качка вважає, що причини, які викладені в петиції щодо його звільнення, є наклепом і псують його репутацію.

"Викладена інформація ініціатором петиції Саричевим Олександром Ігоровичем стосовно мене як співучасника злочину по прикритті першого заступника Збаразької РДА Головатюка Ю. П. щодо його військового квитка та привласненню мною коштів, які збирали фермери на потреби воїнів АТО, є неправдивою та такою, що завдає шкоди моїй діловій репутації", - йдеться у заяві чиновника.

Далі Анатолій Качка хоче, аби поліцейські дали правову оцінку ініціатору петиції та притягнули до відповідальності згідно чинного законодавства.

Голова РДА з Тернопільщини вимагає покарати автора петиції щодо його звільнення - фото 1

Нагадаємо, нa caйтi Пpeзидeнтa Укpaїни poзпoчaвcя збip пiдпиciв під петицією про звiльнeння гoлoви Збapaзькoї paйoннoї дepжaвнoї aдмiнicтpaцiї Анaтoлiя Кaчки.

Інiцiaтopoм пoдaння є вiдoмий нa Збapaжчинi вoїн АТО Олeкcaндp Сapичeв.

Також, нещодавно вдова екс-голови Збаразької РДА Юрія Горайського не дозволила голові ОДА Степану Барні та нинішньому голові району Анатолію Качці взяти участь у зустрічі тіла її загиблого чоловіка.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький