Гройсман в Тернополі пообіцяв високі доходи і долар по 27 гривень

Під час робочого візиту прем'єр спрогнозував зростання економіки на 3% наступного року

Під час візиту на Тернопільщину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що підвищення мінімальної зарплати до розміру 3200 грн. не спровокує негативні явища у економіці, передає Depo.Хмельницький.

"Ми будемо детінізувати грошові маси і зробимо все для того, щоб доплатити бюджетній сфері, – оптимістично зазначив Гройсман. – Вчитель буде отримувати більше, ніж технічний працівник. Ми сьогодні боремося не за високі заробітні плати, а проти бідності. Отримавши 3200, людина зможе більше всього купити і краще жити. Таком ми очікуємо , що середня зарплатня буде значно вища".

Прем’єр-міністр запевнив – різкого зростання вартості іноземної валюти не передбачається. Розрахунковий курс долара на наступний рік 27,2 грн.

Нагадаємо,  сьогодні вранці очільник уряду Володимир Гройсман прибув до Тернополя з робочим візитом. Перед візитом на фруктосховище він вручив ключі від нових шкільних автобусів. Також поспілкувався  з представниками об'єднаних тергромад Тернопільщини.

В програмі візиту запланована участь прем'єра в урочистому відкритті реконструйованого інфекційного корпусу Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #Гройсман