Львівського фальшивомонетника судили в Тернополі. Не "випустили" в світ підроблених $6 млн (ФОТО)

Розгляд справи ще одного "умільця" з підробки валюти триває

За матеріалами СБУ міськрайонний суд Тернополя засудив учасника міжрегіонального злочинного угруповання, яке займалося підробкою іноземної валюти, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби У СБУ в області.

За попередньою оцінкою фахівців, вдалося запобігти підробленню та потраплянню у відкритий обіг валюти на більше ніж шість мільйонів доларів США.

Співробітники спецслужби встановили, що двоє мешканців Львова з використанням професійного поліграфічного обладнання налагодили друк високоякісних фальшивих банкнот номіналом сто доларів у особливо великих розмірах. Готову "продукцію" чоловіки реалізовували у Тернопільській та Львівській областях.

Правоохоронці затримали зловмисників у липні 2017 року в приміщенні однієї із рекламних агенцій Львова під час друку чергової партії фальшивої валюти. На момент затримання чоловіки встигли виготовити майже сорок тисяч заготовок підроблених стодоларових купюр, вартість яких за курсом НБУ перевищувала б сто мільйонів гривень.

Суд визнав одного із фігурантів справи винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.15 та ч.3 ст.199 Кримінального кодексу України, і призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 102 000 гривень.

Судовий розгляд стосовно іншого фігуранта справи триває.

Нагадаємо, високоякісний друк банкнот номіналом 100 та 50 доларів США фальшивомонетники здійснювали у промислових масштабах із використанням обладнання одного із поліграфкомбінатів Західної України. Підробки містили чимало загальновідомих захисних елементів, що відображалися навіть під ультрафіолетовим світлом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #СБУ #суд