ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Люстрація оминула всіх прокурорів та суддів Тернопільщини

Досьогодні жоден з них не покинув чиновницького крісла
Depo.Тернопіль
16 березня 2016 18:15
ФОТО: depo.ua
Люстрація оминула всіх прокурорів та суддів Тернопільщини
Люстрація оминула всіх прокурорів та суддів Тернопільщини

На Тернопільщині намагались звільнити 66 посадовців за Законом "Про очищення влади", однак майже усім чиновникам вдалося оскаржити таке рішення у суді і вони надалі обіймають свої державні посади, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на данні КВУ, що оприлюднив "Галас".

58 працівників перевірили у Міськрайонному суді області, 16 – у Господарському суді, а 93 у Господарському, однак досі люстраційні комісії не знайшли посадовців, які могли піти з посади за результатом люстрації.

У Прокуратурі Тернопільської області перевірили 323 прокурорсько-слідчих працівників та державних службовців, ще по одному працівнику перевірка триває. Звільнили лише одного працівника номенклатури Генерального прокурора України.

У Головному управлінні Державної фіскальної служби області люстраційну перевірку пройшли 54 працівники. Ще стосовно 197 працівників люстраційна перевірка триває. Одну особу звільнили через люстрацію, проте посадовець ще оскаржує рішення у суді.

У Тернопільській облдержадміністрації щодо 20 осіб рівня заступників-керівників структурних підрозділів перевірка ще триває, лише одного уже перевірили. Серед заступників керівників структурних підрозділів перевіряють 30 осіб, з них 11 перевірку пройшли. Щодо керівниках і працівниках апарату обласної держадміністрації із 92 запитів уже перевірили 40, але нікого не звільнили.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький