Люстрація оминула всіх прокурорів та суддів Тернопільщини

Досьогодні жоден з них не покинув чиновницького крісла

Люстрація оминула всіх прокурорів та суд…

На Тернопільщині намагались звільнити 66 посадовців за Законом "Про очищення влади", однак майже усім чиновникам вдалося оскаржити таке рішення у суді і вони надалі обіймають свої державні посади, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на данні КВУ, що оприлюднив "Галас".

58 працівників перевірили у Міськрайонному суді області, 16 – у Господарському суді, а 93 у Господарському, однак досі люстраційні комісії не знайшли посадовців, які могли піти з посади за результатом люстрації.

У Прокуратурі Тернопільської області перевірили 323 прокурорсько-слідчих працівників та державних службовців, ще по одному працівнику перевірка триває. Звільнили лише одного працівника номенклатури Генерального прокурора України.

У Головному управлінні Державної фіскальної служби області люстраційну перевірку пройшли 54 працівники. Ще стосовно 197 працівників люстраційна перевірка триває. Одну особу звільнили через люстрацію, проте посадовець ще оскаржує рішення у суді.

У Тернопільській облдержадміністрації щодо 20 осіб рівня заступників-керівників структурних підрозділів перевірка ще триває, лише одного уже перевірили. Серед заступників керівників структурних підрозділів перевіряють 30 осіб, з них 11 перевірку пройшли. Щодо керівниках і працівниках апарату обласної держадміністрації із 92 запитів уже перевірили 40, але нікого не звільнили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook