Марка з Теребовлянським мостом, що на Тернопільщині, посіла друге місце на європейському конкурсі

Архітектурну перлину Тернопільщини звели під керівництвом австрійських інженерів у ті часи, коли навколишні території належали Австро-Угорщині

На філателістичному конкурсі 2018 EUROPA на тему "Мости" перемогла поштова марка з Молдови.Українська поштова марка з серії "Мости України", на якій зображений віадук у селі Плебанівка поблизу Теребовлі на Тернопільщині, посіла друге місце у європейському філателістичному конкурсі 2018 EUROPA, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на Zruchno.travel.

Плебанівський віадук - 120-річна пам'ятка архітектури. Міст має 9 арок із місцевого каменю. Цю архітектурну перлину Тернопільщини звели під керівництвом австрійських інженерів у ті часи, коли навколишні території належали Австро-Угорщині. Схожий міст є у шотландському селі Гленфіннан. Відомий він завдяки фільмам про Гаррі Поттера.

Перше місце на конкурсі отримали дві поштових марки з Молдови, на яких зображено старовинний підвісний міст у селі Погорничені та більш сучасний залізничний міст у місті Унгені. На третьому місті бельгійська марка. Також у фінал конкурсу пройшли Фінляндія, Греція, Норвегія, Сербія, Іспанія, Швеція і Швейцарія.

Нагадаємо, Кам'янецька фортеця з підсвіткою з'явилася на марці. Торік "Укрпошта" ввела в обіг нову марку із зображенням Старої фортеці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #конкурс