На полігоні тернопільських гармашів проходять вишкіл контрактники й строковики (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На базі навчального центру артилеристів тривають планові заняття з вогневої підготовки (стрілецька зброя) військовослужбовців

Про це інформує прес-офіцер армійців Юрій Кульпа, передає Depo.Тернопіль.

З метою підвищення виучки особового складу та вдосконалення навичок володіння стрілецькою зброєю, на базі навчального центру Тернопільських артилеристів тривають планові заняття з вогневої підготовки.

Військовослужбовці у складі своїх підрозділів відпрацьовують вправи стрільб з автоматичної зброї (АКС - 74), з пістолета Макарова (ПМ). Основи стрільби містять теоретичні положення, засвоєння правил та прийомів під час виконання завдань.

Контрактники й строковики отримують знання, необхідні для влучної стрільби по рухомим мішеням у всілякій обстановці. Окрім тренування військовослужбовців, які носять системний характер, проводять й спецнавчання на швидкість, вправність та влучність.

"За результатами показників загальних відомостей особовий склад військової частини щоразу підвищує рівень володіння стрілецькою зброєю, про що свідчать добрі оцінки," - резюмує Юрій Кульпа.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook