ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині розпочалися триденні навчання кадрових офіцерів

Офіцерів навчатимуть приймати рішення у випадку бойових дій під час виконання завдань з тероборони

Depo.Тернопіль
20 листопада 2018 12:12
ФОТО: depo.ua

У Тернополі на базі військової частини А3215 розпочався організаційно - методичний збір з офіцерами кадру окремих бригад, (кадру окремих батальйонів) територіальної оборони оперативного командування "ЗАХІД", передає Depo.Тернопіль за інформацією 44 ОАБр.

Упродовж трьох днів більше ста офіцерів набуватимуть професійних навичок у прийнятті рішення на бойове застосування підпорядкованих частин, підрозділів тероборони, досягатимуть єдності поглядів щодо методів проведення процесу планування бойових дій. Також, офіцери матимуть змогу ознайомитися з порядком проведення занять у ході виконання завдань територіальної оборони.

За словами керівника зборів полковника Володимира Василюка, - подібні заходи з підготовки офіцерів кадру окремих бригад, (кадру батальйонів) територіальної оборони в оперативному командуванні "ЗАХІД" проводяться вже не вперше. Вони сьогодні є пріоритетними заходами для підготовки визначеної категорії офіцерського складу.

Протягом трьох днів офіцери зможуть навчитись та практично виконати функціональні обов'язки, як за своїм напрямком діяльності, так і обов'язки підлеглого особового складу, а також старших начальників.

"Представникам тероборони прочитають ряд лекцій, окрім самостійної підготовки, офіцери здійснять практичну роботу, де метою буде виробити замисел формування рішення на бойові дії підпорядкованих підрозділів територіальної оборони", - доповнив полковник Володимир Василюк.

Щодо планів, то у 2019 році у військових вищих навчальних закладах здійснюватиметься підготовка офіцерів спеціально за напрямками діяльності військових частин територіальної оборони.

Нагадаємо, подібні навчання проводилися і торік.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook