На Тернопільщині вилучили іноземної нелегальної техніки майже на шість млн грн (ФОТО)

Під час обшуків вилучили мобільні телефони, планшети, ноутбуки, навушники, годинники, які доставлялись на митну територію України подрібненими партіями через міжнародні поштові відправлення

Податкові міліціонери Тернопільщини ліквідували схему незаконного ввезення та продажу техніки відомих торгових марок, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ДФС області.

В рамках проведення операцій "Мережа", "Рубіж-2018" співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області ліквідували схему незаконного ввезення та продажу техніки відомих торгових марок.

З'ясувалося, що ряд приватних підприємців купували за кордоном мобільні телефони, планшети, ноутбуки, навушники, годинники, які доставлялись на митну територію України подрібненими партіями через міжнародні поштові відправлення. Реалізація товару здійснювалась через власні торгові заклади та мережу Інтернет. Замовлення ж від клієнтів приймались через спеціалізовані сайти, акаунти у соціальних мережах та акаунти на платформі онлайн-оголошень.

"Звісно, що операції із реалізації техніки в бухгалтерському та податковому обліку відображались не у повному обсязі. Внаслідок цього до бюджету не надійшло понад мільйон гривень податків. До того ж, при оформленні магазинів незаконно, без дозволу власника, використовувався торговий знак виробника техніки," - розповідають фіскали.

На підставі ухвал суду проведені обшуки. В результаті вжитих заходів вилучено техніки на суму понад 5,7 млн грн, а також 82 тис. грн готівкою, чорнові записи та бухгалтерські документи.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, три десятки підприємців Тернопільщини втратили ліцензії за продаж алкоголю дітям.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль