ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині протестують проти сміттєпереробного заводу

мешканці Гусятина категорично проти зведення в їхньому містечку такого підприємства
Depo.Тернопіль
18 березня 2016 12:52
ФОТО: depo.ua
На Тернопільщині протестують проти сміттєпереробного заводу
На Тернопільщині протестують проти сміттєпереробного заводу

Жителі Гусятина проестують проти побудови у них заводу з переробки сміття, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Інфопростір.

Гусятинці побоюються, що зведення такого підприємства спричинить екологічну катастрофу, оскільки сюди звозитимуть на переробку сотні тон сміття і токсичних відходів з усієї області.

Без врахування думки громади Гусятина, без проведення громадських слухань, порушуючи Генеральний план забудови селища Гусятин, переважна більшість депутатів селищної ради на чолі з мером Михайлом Левицьким, 23 лютого 2016 року надали дозвіл на виготовлення плану детального планування території для забудови переробної лінії твердих побутових відходів для компанії "Tehnix". 

До слова, від послуг  цієї компанії вже відмовилися влада і жителі Херсонської та Полтавської областей.

"Ділки від сміття" хочуть отримувати свої надприбутки за рахунок знищення екології нашого краю, нашого здоров’я та майбутнього наших дітей! Місто-курорт, яким повинен стати повноцінно Гусятин, не може приймати сміття та токсичні відходи із всієї округи", - заявляють мешканці Гусятина і додають, що всіляко перешкоджатимуть зведенню сміттєпереробного гіганта в них під носом.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький