ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині розпочинається переатестація в поліції

Формують зараз комісії, до яких кличуть громадських активістів
Depo.Тернопіль
18 лютого 2016 15:17
ФОТО: depo.ua
На Тернопільщині розпочинається переатестація в поліції
На Тернопільщині розпочинається переатестація в поліції

Атестаційні комісії забезпечуватимуть якісний та прозорий процес відбору співробітників поліції. Якрах на громадськість і покладають надії, повідомляє Depo.Хмельницький за офіційною інформацією ГУ НП в Тернопільській області.

Тут оцінюватимуть професійні та особистісні якості працівника і прийматимуть фінальне колегіальне рішення про придатність до служби в поліції.

До повноважень апеляційних атестаційних комісій входить розгляд скарг поліцейських на висновки атестаційних комісій.

"Режим роботи комісії визначенається її головою і передбачає регулярні засідання, а також проведення співбесід з співробітниками, які тимчасово виконують функції керівників підрозділів Національної поліції," – йдеться на сайті відомства.

Пропозиції щодо кандидатів вже приймаються від громадських, правозахисних організацій, міжнародних проектів технічної допомоги, народних депутатів та засобів масової інформації.

Вимог до кандидатів чимало: мотивація, здатність до діалогу, бажання зробити свій внесок у процес реформування правоохоронних органів , знання в галузі правоохоронної діяльності і юриспруденції, знання наказу "Про затвердження Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських", аналітичні здібності та логічне мислення, поміркованість та політична незаангажованість, об’єктивність та неупередженість у прийнятті рішень, готовність до роботи в режимі ненормованого робочого часу, досвід роботи в правозахисній сфері чи журналістиці, або управління персоналом.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький