ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємство Укроборонпрому на Тернопільщині відключають від енергопостачання

Тернопільське державне науково технічне підприємство "Промінь" отримало відповідне попередження
Depo.Тернопіль
18 березня 2016 13:51
ФОТО: depo.ua
Підприємство Укроборонпрому на Тернопільщині відключають від енергопостачання
Підприємство Укроборонпрому на Тернопільщині відключають від енергопостачання

Тернопільські активісти в ФБ обурюються можливим відключенням світла на стратегічно важливому об'єкті, повідомляє Depo.Хмельницький.

Про те, що підприємство "Промінь" ДК "Укроборонпром", яке виробляє продукцію для української армії, хочуть знеструмити пише волонтер Тарас Білан.

"Допоки кращі сини України боронять державу на Сході від зовнішнього агресора, недобитки Партії Регіонів намагаються знищити оборонний завод в Тернополі," – обурюється діяч.

Завод наразі виготовляє для армії: станки до кулеметів ДШК, полум’ягасники до АК – 7.62, кішки для зняття мін та розтяжок, башні до БТР, іншу продукцію під грифом "секретно".

"Без жодного письмового пояснення про причини, передоплата в сумі 54000грн. повертається заводу. Після чого надходить попередження про відключення," – деталізує Тарас.

І голова ТОГО "Тернопільські підсумки" робить свої висновки:

"Відключення призведе до зриву виконання військових контрактів. Якщо писати по простому: танк, БТР, чи будь-яка інша техніка складається з тисяч різних деталей. І якщо не надійде вчасно хоч одна, - заблокується передача на "передову" цілого танкового полку".

А ще обіцяє і закликає знайти того, кому це вигідно.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький