Після пожежі на спиртобазі в Тернопільській області людей відселили, перевіряють воду

Відбулося засідання техногенної комісії при райдержадміністрації

Члени техногенної комісії при Збаражській райдержадміністрації обговорили наслідки пожежі та визначили ряд заходів щодо недопущення завдання збитків населенню після пожежі на спиртобазі, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ГУ Держпродспоживслужби.

Пожежу вдалося ліквідувати, мешканців прилеглих будинків тимчасово відселили.

Фахівці відібрали проби води у криницях та з кранів централізованого водопостачання у помешканнях приватного сектору на органолептичні, фізико-хімічні та мікробіологічні показники. Так як при ліквідації пожежі, з метою недопущення перекидання вогню, саме ці будинки пожежники поливали водою та піною.

Ветеринари здійснили подвірний обхід будинків на прилеглих вулицях на предмет виявлення загиблих чи травмованих під час гасіння пожежі домашньої птиці та тварин. Постраждалих не виявили.

Про результати досліджень проб води керівництво Держпродспоживслужби обіцяло повідомити після проведення усіх необхідних досліджень.

Нагадаємо, напередодні виникла пожежа в промисловому приміщенні, де стояли 10 резервуарів, в яких - 480 т біоетанолу. Загалом пожежа охопила 1200 м. кв.

Була небезпека перекидання полум'я на сусідні будівлі та житловий сектор, тому з прилеглих будинків евакуювали 350 місцевих жителів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #пожежа