Податкові міліціонери Тернопільщини конфіскували спирт та алкоголь на 8,5 мільйонів гривень (ФОТО)

Фіскалам вдалося упередити втрати бюджету від ненадходження акцизного податку в сумі 2,7 млн гривень

У ході проведення операції "Акциз-2018" співробітниками податкової міліції ГУ ДФС в області за процесуального керівництва прокуратури області було припинено діяльність підпільного цеху із виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби відомства.

Цех функціонував на території одного із гаражних кооперативів поблизу Тернополя та був замаскований під майстерню з ремонту автомобілів.

За результатами судового розгляду, одну особу, яка займалась незаконним виготовленням та реалізацією фальсифікату, притягнули до кримінальної відповідальності у вигляді штрафу на суму 51 тис. гривень. Іншу особу, яка здійснювала реалізацію фальсифікату, судом звільнено від кримінальної відповідальності у зв'язку із дійовим каяттям.

Вилучені 6,4 тис. літрів спирту, 22,6 тис. літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, обладнання, яке забезпечувало масове виробництво фальсифікату, а також 13,5 тис. пачок тютюнових виробів іноземного виробництва без марок акцизного податку встановленого зразка загальною вартістю 8,5 млн грн суд конфіскував у власність держави.

Також суд прийняв рішення про конфіскацію обладнання та комплектуючих для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.
Завдяки цьому упереджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку в сумі 2,7 млн гривень.

Нагадаємо, а нещодавно майже 6000 літрів "лівого" дизпалива вилучили з підпільної АЗС на Тернопільщині .

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #алкоголь