Прем'єр перевірив запровадження автоматизованої системи оплати у Тернополі

Посадовець ознайомився з результатами запровадження першої в Україні міської Програми автоматизованої системи оплати за проїзд

У Тернополі прем'єр Володимир Гройсман перевірив електронну систему оплати проїзду в тролейбусі, передає Depo.Хмельницький.

Високопосадовець ознайомився з результатами запровадження першої в Україні міської Програми автоматизованої системи оплати за проїзд та обліку пасажирів в електротранспорті.

Він випробував використання безконтактних карток для проїзду та позитивно оцінив запровадження автоматизованої системи оплати.

Очільник Кабміну також поспілкувався про перспективи монетизації пільг на безоплатний проїзд у громадському транспорті. Він зауважив, що Уряд працює над цим питанням.

"Монетизація є важлива. Міністерство соціальної політики зараз працює над цим питанням. Але я вважаю, що це питання місцевого значення, місцева влада має вирішити це питання", – зазначив Прем’єр-міністр.

"Я думаю, що наступного року питання має бути вирішене і по категоріях, і по картках, і хто має право, і скільки поїздок. Треба все розкласти по своїх полицях. Інакше транспорт завжди буде "вбитий", розвалений і ніколи не буде порядку", – зауважив Глава Уряду.

На переконання Прем’єр-міністра, пільги на проїзд у транспорті потрібно робити цільовими.

"Треба відходити від загальних пільг і робити їх цільовими. Я думаю, що місцева влада розуміє, як це робити і може це зробити. Транспорт – місцевий, люди – місцеві, кошти з транспорту отримують місцеві підприємства, вони і мають вирішувати співвідношення пільговиків теж", – наголосив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман перебував сьогодні з робочим візитом на Тернопільщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #Гройсман