ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокурор Тернопільщині оголосив розшук "нечесних" адвокатів. І не тільки

Відповідне звернення він оприлюднив сьогодні
Depo.Тернопіль
25 лютого 2016 14:21
ФОТО: depo.ua
Прокурор Тернопільщині оголосив розшук "нечесних" адвокатів. І не тільки
Прокурор Тернопільщині оголосив розшук "нечесних" адвокатів. І не тільки

Жителів області головний прокурор просить повідомляти про факти "залагоджування" справ за допомогою грошей, повідомляє Depo.Хмельницький.

Олександр Мартинюк публічно звернувся до краян на відомчому сайті.

"У Тернопільській області останнім часом почастішали випади, коли адвокати з метою отримання неправомірної вигоди вводять громадян в оману та схиляють до надання грошових коштів нібито для передачі працівникам органів прокуратури області для вирішення тих чи інших питань, пов’язаних з розслідуванням кримінальних проваджень," – йдеться в спітчі.

А ще розповідає про обшуки НАБУ.

"Нещодавно такі слідчі дії проводилися працівниками НАБУ у Козівському відділі Теребовлянської місцевої прокуратури, а вчора – такі події мали місце в Тернопільській місцевій прокуратурі та прокуратурі Тернопільської області. Такі дії вищевказаних псевдо шахраїв підривають імідж та авторитет прокуратури як державного правоохоронного органу," – йдеться в зверненні Мартинюка.

І резюмує: "Вказані заходи спрямовані на залучення громадськості до виявлення будь-яких протиправних дій, а також, щоб кожний, хто вчинив корупційне правопорушення був притягнутий до встановленої законом відповідальності."

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький