ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Резервіст з Архангельська відмовився воювати проти України та переїхав до Тернополя (ВІДЕО)

Чоловік розповів українським контррозвідникам подробиці свого перебування у російському військовому комісаріаті

Depo.Тернопіль
12 вересня 2018 11:52
ФОТО: depo.ua

Служба безпеки України продовжує фіксувати свідчення безпосередньої причетності Російської Федерації до виникнення збройного конфлікту, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби обласного УСБУ.

Тридцятирічний уродженець Архангельська повідомив українським контррозвідникам подробиці свого перебування у російському військовому комісаріаті, під час якого офіцери намагались залучити його до участі в бойових діях на території України.

Після анексії Криму та початку активних військових дій на Донбасі, у червні 2014 року росіянина викликали у військкомат Архангельська, нібито для уточнення облікових даних. Зважаючи на військовий досвід, який він здобув під час чеченської військової кампанії, офіцери прямо запропонували резервісту підписати новий контракт із збройними силами Російської армії для участі у військових діях на Донбасі. Щоб переконати колишнього військового пристати на пропозицію, працівники військкомату обіцяли йому високе грошове забезпечення, матеріальну винагороду та майбутні військові відзнаки.

Як людина, яка категорично засуджує зовнішньополітичний курс Росії, чоловік відмовився від підписання контракту, хоча зауважує, що особисто знає значну кількість громадян Росії, які її прийняли та фактично ведуть війну на території України. Саме через свої переконання чоловік у 2015 році виїхав на постійне проживання до України. Наразі він оселився на Тернопільщині, застерігаючи, що повернеться на батьківщину тільки після відновлення в ній конституційного ладу та демократичної форми правління.

Своє ім'я та обличчя росіянин просить не розкривати перед загалом, оскільки у Росії залишились його батьки та родичі, які можуть зазнати переслідування.

Нагадаєм, навесні на Сході загинув працівник СБУ з Тернопільщини.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook