ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рятувальники Тернопільщин проходять державну атестацію

Всі підрозділи ДСНС Тернопілля мають підтвердити свою кваліфікацію
Depo.Тернопіль
17 лютого 2016 09:47
ФОТО: depo.ua
Рятувальники Тернопільщин проходять державну атестацію
Рятувальники Тернопільщин проходять державну атестацію

На Тернопільщині розпочали роботу представники Міжвідомчої комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДСНС в області.

Комісією проводиться перевірка рівня загальної фізичної підготовки рятувальників, обсягу знань і практичних навичок, а саме рятувальників Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, державних пожежно-рятувальних підрозділів у містах та райцентрах області. Загалом атестації підлягають більше 500 фахівців Служби порятунку Тернопільщини. Заходи відбуватимуться кущовим методом в декількох підрозділах області.

Представники Центрального апарату ДСНС перевірять, зокрема, знання тернопільськими рятувальниками аварійно-рятувальної справи, тактики ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій, а також визначать придатність кожного з них до виконання завдань за призначенням щодо стану здоров’я.

Після завершення екзаменування знань та навичок фахівців підрозділів Управління ДСНС України у Тернопільській області буде визначено комплексний рівень їхньої підготовки й, при підтвердженні позитивного результату, буде присвоєно кваліфікацію "рятувальник".

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький