ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ще одного депутата з Тернопільщини покарали за корупційне правопорушення

Обранець не подав до декларації зміни в майновому стані, за що й отримав штраф

Depo.Тернопіль
11 січня 2019 11:28
ФОТО: depo.ua

Депутата Зборівської районної ради притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Працівниками УЗЕ в області ДЗЕ НП України за погодженням з прокуратурою області складено та направлено до суду 2 протоколи про вчинення депутатом Зборівської районної ради правопорушень, пов'язаних з корупцією, передбачених ч.2 ст.172-6 КУпАП.

Встановлено, що депутат у березні 2017 року продав легковий автомобіль вартістю майже 176 тис. грн, а у квітні цього ж року придбав авто вартістю 243 тис грн. Відповідно до ст.52 Закону України "Про запобігання корупції" він був зобов'язаний упродовж 10 днів з моменту відчуження та набуття права власності на вказані транспортні засоби повідомити НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, оскільки їх вартість перевищувала 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01.01.2017.

Однак, депутат повідомлення про сутті зміни в майновому стані до НАЗК не подав взагалі.

Постановою Зборівського районного суду його визнано винним у вчиненні двох правопорушень, пов'язаних з корупцією, передбачених ч.2 ст.172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Нагадаємо, нещодавно лікаря ветеринарної медицини притягнули до адміністративної відповідальності за порушення вимог фінансового контролю й тернопільського патрульного покарали за корупцію.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook