ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столицею водно-моторного спорту Європи може стати Тернопіль

Міжнародний водно-моторний союз (UIM) сертифікував трасу на Тернопільському ставі ще на три роки
Depo.Тернопіль
28 березня 2016 15:25
ФОТО: depo.ua
Столицею водно-моторного спорту Європи може стати Тернопіль
Столицею водно-моторного спорту Європи може стати Тернопіль

Про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на teren.in.

Прохання про проведення Чемпіонату світу саме у "файному місті" подали спортсмени, які змагаються в елітному класі Ф-500. Їм дуже сподобалося, як їх приймали під час змагань кілька років тому.

Окрім Чемпіонату світу на човнах трьох класів, за міжнародним спортивним календарем 27-28 серпня у Тернополі має відбутися відкрита Європейська першість із водно-моторних видів спорту.

Столицею водно-моторного спорту Європи може стати Тернопіль - фото 1

"Тернопіль має унікальний досвід проведення міжнародних стартів, - зазначив президент Федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук, – Тут – гостинні люди, вони звикли до проведення подібних змагань. Тож цього разу ми очікуємо привабити не менше 50 тисяч глядачів. Тим паче, умови створені – набережну оновили, ліхтарі встановили".

Віктор Шемчук запевнив, що організатори турнірів належно подбають про безпеку людей під час масового заходу. Запросити доведеться також іноземних рятувальників, які мають сертифікат для діяльності під час змагань на воді.

До речі, організатори планують підтримати традицію із відкриттям іменних "зірок" на набережній ставу. Їх встановлять на честь кожного переможця змагань у своєму класі.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький