ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тернопіль піписав Меморандум з Першотравневим районом Донеччини

Тернопіль подружився з районом, де живуть українські греки
Depo.Тернопіль
24 березня 2016 15:57
ФОТО: depo.ua
Тернопіль піписав Меморандум з Першотравневим районом Донеччини
Тернопіль піписав Меморандум з Першотравневим районом Донеччини

Офіційна делегація з Першотравневого району Донецької області перебувала у Тернополі два дні, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Фейсбук міського очільника Тернополя Сергія Надала.

Донеччани і тернополяни підписали Меморандум про співпрацю між Тернополем і Першотравневим районом Донеччини. Тепер вже точно - схід і захід разом.

Тернопіль піписав Меморандум з Першотравневим районом Донеччини - фото 1

Тернопіль піписав Меморандум з Першотравневим районом Донеччини - фото 2

З цікавого про район Донеччини тернополяни дізналися, що розташований він на березі Азовського моря і є курортною зоною.

В районі є свої села Ялта та Урзуф. Свого часу частина греків з Криму переселилася саме на цю територію, і нові поселення отримали кримські назви. Самі жителі Першотравневий район зараз називають Мангуським за назвою селища міського типу Мангуш, що у перекладі означає Білий птах.

Біля 60 % населення району є греками за походженням.

"Ми вже мали досвід співпраці з Тернополем, коли тут перебували наші діти,- розповів Дмитро Лубінець, народний депутат України . – Вони після поїздки влаштували презентацію Тернополя у наших школах, і це було показником наскільки їм тут сподобалося. Пізніше я особисто приїхав поспілкуватися з головою Тернополя та запропонував співпрацювати. Зараз багато говорять, що схід і захід єдині, але коли доходить до конкретних справ, то доводиться отримувати негативні відповіді. У випадку з Тернополем все навпаки – нашу ініціативу та прохання підтримали. У місті я тільки вдруге і воно мені дуже сподобалося. Знав, що це красиве місто, але тепер на власному досвіді переконався у цьому: гарне, чисте, європейське. Для себе візьмемо багато прикладів для наслідування: співпраця з європейським союзом, досвід написання грантових проектів, тощо".

На згадку про свій візит гості із Мангуського району подарували міському голові герб, у якому поєднали герб Тернополя та їхнього району.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький