ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тернопільщина братається з Аджарією

Можливість партерства обговорюють представники обох сторін
Depo.Тернопіль
22 березня 2016 18:18
ФОТО: depo.ua
Тернопільщина братається з Аджарією
Тернопільщина братається з Аджарією

В Тернополі вже відбулася зустріч місцевих чиновників з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлом Уклебою, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт облдердадміністрації.

Обговорили туристичний потенціал областей та країн, бізнесові проекти та взаємопідтримку у часи військових конфліктів. Україна для Грузії – не лише дружня країна, а й важливий торгово-економічний патртнер. За рівнем товарообсягу вона займає п’яте місце після її сухопутних сусідів.

"В прошлом году товарооборот составил 515 миллионов долларов, из них 455 миллионов – это ваш экспорт в Грузию. С точки зрения туризма для нас и для Украины, кстати, очень важно, что много украинцев посещают Грузию и наоборот. В прошлом году нас посетило 142 тисячи украинских туристов, и почти та же самая цифра у нас была 2 года назад," – розповідає Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба.

"700 тисяч доларів – це сума прямих інвестицій в Тернопільську область з боку грузинських підприємців," – в свою черку акцентує увагу голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Тернопіль має у Грузії місто-побратима Батумі. Така ж партнерська співпраця, кажуть чиновники, має бути налагоджена і між областями.

"Мы обязательно поработаем над подписанием этого документа. На уровне области это тоже очень интересно," – каже Міхел Уклеба, який до речі вперше приїхав на Тернопілля.

А ще грузини відвідають Міжнародний інвестиційний форум, який відбудеться у Тернополі 19-20 травня і проведуть конференцію, яку організовують напередодні, де презентуватимуть туристичний потенціал своєї країни, її економіку та можливості.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький