ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тернопільським артилеристам подарували інтерактивний мультимедійний тир

Волонтери привезли гармашам програмний комплекс, який дозволяє імітувати стрільбу по рухомих та нерухомих цілях

Depo.Тернопіль
19 вересня 2018 16:51
ФОТО: depo.ua

У Тернопільських артилеристів є свій інтерактивний мультимедійний тир, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-офіцера Юрія Кульпи.

Інтерактивний мультимедійний тир - це програмний комплекс, який дозволяє імітувати стрільбу по рухомих та нерухомих цілях (мішенях). Комп'ютер аналізує збіг точки попадання кулі із закодованими для кожного кадру областями поразки. Результат кожного пострілу відображається на екрані у вигляді відмітки точки попадання,а постріл оцінюється як окремо так і сумарно згодом за виконання всієї вправу.

Волонтерська група у складі учасників бойових дій на Сході України, ветеранів Афганістану, директора ТОВ "ВОЛОЧИСЬК-АГРО" агропромхолдингу "Астарта-Київ" добре розуміють, що волонтерська допомога актуальна і сьогодні, а сучасний тир надасть змогу тренуватися військовослужбовцям та покращувати свої стрілецькі навички у повсякденній службі.

Також гості привітали з річницею створення військової частини усіх причетних, побажали миру, злагоди і витримки під час виконання бойових завдань. Особовий склад разом з командиром окремої артилерійської бригади полковником Сергієм Барановим подякували за чудовий і водночас потрібний подарунок, а від себе навзаєм передали подяки, відзнаки та український прапор з підписами і найщирішими побажаннями.

Нагадаємо, торік у Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького також з'явився аналогічний надсучасний тир.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook