ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тернопільський професор-АТОшник про Росію: Прогнозувати дії шизофреніків неможливо

Знаний тернопільський науковець зробив висновок про політичний устрій сучасної Росії
Depo.Тернопіль
16 березня 2016 09:47
ФОТО: depo.ua
Тернопільський професор-АТОшник про Росію: Прогнозувати дії шизофреніків неможливо
Тернопільський професор-АТОшник про Росію: Прогнозувати дії шизофреніків неможливо

Доктор політичних наук, професор Тернопільського економічного університету Микола Лазарович серед небагатьох іменитих науковців, які з початком російської агресії пішли добровольцями на фронт, передає Depo.Хмельницький з посиланням на БезТабу.

За словами професора, ніхто наразі не може спрогнозувати завершення війни на Сході України, адже прогнозувати дії шизофреніків неможливо.

"Західний світ оцінює Росію з раціональної точки зору. Але Росія не є раціональною, вона є ірраціональною. Я переконаний, що "Руський мір" є формою нацизму. Його гібрид. Тому що, якщо взяти німецький нацизм – він був набагато чесніший. Вони казали: "Нам не подобаються євреї. Не подобаються цигани". Їм не подобалися слов’яни, і значну частину вони винищували. А ці на словах люблять усіх, а їхні дії абсолютно протилежні", - каже науковець.

Професор Лазарович дає невтішні прогнози і щодо продовження підтримки Заходом України.

"Я переконаний, що якби влада діяла так, як мала би діяти, якби відбулися реформи, якби почалася реальна боротьба з корупцією, то світ би з більшою симпатією до нас ставився. Сьогодні Україна як була однією з найкорумпованіших країн, так вона нею і залишається. Це веде до того, що влітку знову будуть визначати чи продовжувати санкції стосовно Росії. Вже багато політиків, державних діячів інших країн, зокрема Угорщини заявляють, що санкції не будуть пролонговані", з сумом констатує історик.

Професор закликає українців ніколи не простити "братній" російський народ. 

"Прощення - це знов повторення, - каже Лазарович. - Нажаль, ми не можемо звести на кордоні з агресором Велику Китайську стіну, проте ми маємо будувати відносини з сусідами виключно через міжнародні договори і оснащений технічно кордон".

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький