У Тернополі вивели на дороги весь комунальний транспорт, щоб запобігти колапсу

Власники маршруток продовжують страйкувати, і знову сьогодні не вийшли на маршрути. Влада намагається перекрити їх тролейбусами і автобусами

У Тернополі вивели на дороги весь комуна…

54 комунальних тролейбуси та чотири автобуси працюють сьогодні на маршрутах Тернополя, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу ТМР.

"Цими днями весь комунальний громадський транспорт Тернополя курсує у повноцінному режимі, аби максимально забезпечити повноцінне перевезення громадян", - звітують в мерії.

З приватними перевізниками Тернополя, які не здійснюють перевезення громадським пасажирським транспортом, ведуться перемовини для вирішення транспортних проблем у місті.

Сьогодні триває засідання постійної комісії (комісії з питань економіки, промисловості, транспорту і зв'язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв'язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму) щодо пошуку спільних шляхів виходу з даної ситуації.

Нагадаємо, відучора на маршрути не виходить маршрутний транспорт Тернополя через рішення мерії скасувати підвищення тарифу до 9 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook