ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Тернополі зібрали 350 депутатів у вишиванках, встановивши рекорд (ФОТО)

Х ювілейний Всеукраїнський фестиваль "Цвіт вишиванки" зібрав все різнобарв'я українських вишиванок, українських традицій та культури

Depo.Тернопіль
14 травня 2018 10:02
ФОТО: depo.ua

На Х Всеукраїнський фестиваль "Цвіт вишиванки" зібрав у тернопільському парку ім. Т.Г. Шевченка різнобарв'я українських вишиванок, українських традицій та культури, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ОДА. Впродовж двох днів, 12-13 травня, фестиваль відвідали тисячі жителів та гостей Тернопільської області. А також встановили новий рекорд України "Найбільша кількість депутатів усіх рівнів у вишиванках на одній локації" в категорії "Масові заходи". Об'єдналися обранці від Верховної ради до сільських рад, депутатів з Тернопільщини, Київщини, Черкащини, Львівщини."Дуже символічно, що "Цвіт вишиванки" відбувся у День матері, адже більшість вишиванок зроблені руками матері, - каже керівник проекту "Національний реєстр рекордів України" Лана Вєтрова. - Такого рекорду не було ще в національному реєстрі рекордів, адже його учасниками, не організаторами, не партнерами, не засновниками, а саме учасниками стали депутати всіх рівнів у вишиванках. Сьогодні на одній локації 350 депутатів, об'єднавшись разом, створили нове досягнення України."Четверо співорганізаторів отримали сертифікати про встановлення рекорду.

Крім цього, визначили переможців конкурсу на кращий вишитий герб України, області, району, міста, селища та села.Нагадаємо, на відкриття фестивалю приміщення Тернопільської облради також "вбралося" у вишиванку, а посадовці провели флешмоб.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook