ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В одному лише районі Тернопільщини декларацій не подали дев'ять депутатів

Серед обранців, що "хворіють" на деклараційну амнезію, є й такі, що не задекларували статки ще за позаминулий рік

Depo.Тернопіль
15 травня 2018 15:16
ФОТО: depo.ua

Дев'ять депутатів сільських рад Козівського району порушили вимоги антикорупційного законодавства, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

В результаті моніторингу Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Козівським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури виявлено факти неподання декларацій 9 депутатами сільських рад Козівського району за 2017 р., а окремими із них також за 2016 рік.

За матеріалами прокуратури слідчі поліції розпочали кримінальні провадження стосовно Дев'яти депутатів за ст.366-1 КК України (Подання суб'єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб'єктом декларування зазначеної декларації) досудове розслідування у яких триває.

Враховуючи виявлені порушення у сфері фінансового контролю, місцева прокуратура внесла два подання в порядку ч.3 ст.65 Закону України "Про запобігання корупції" на розгляд колегіальних органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, кримінальна відповідальність чекає на трьох депутатів Чортківського району.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook