ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У тернопільській гімназії відмінили пільги для дітей АТОшників

Діти бійців АТО мають платити за навчання у тернопільській класичній гімназії у розмірі 100%, а це 2000 грн. Таке рішення прийняла рада школи
Depo.Тернопіль
12 лютого 2016 09:59
ФОТО: depo.ua
У тернопільській гімназії відмінили пільги для дітей АТОшників
У тернопільській гімназії відмінили пільги для дітей АТОшників

В одній з Тернопільських гімназій вирішили відмінити пільги для дітей учасників АТО, передає Depo.Хмельницький з посиланням на За Збручем.

Навчання у гімназії платне. Минулого року діти бійців сплачували лише 50% від потрібної суми, цього ж року рада гімназії вирішила по-іншому.

У гімназії навчається близько 10 дітей, батьки яких є учасниками АТО.

Проблему озвучив батько доньки-восьмикласниці, яка навчається у цій гімназії, учасник АТО Володимир Малишевський. У школі йому відмовилися пояснити причини відміни пільг, тож боєць пішов до міськради.

Про проблему чоловік повідомив секретарю міськради Віктору Шумаді. Він під час засідання виконкому міськради 10 лютого дав доручення начальнику міського управління освіти Ользі Похиляк з’ясувати все.

11 лютого після обіду Ольга Похиляк повідомила, що наразі з’ясовує всі обставини з платою навчання для дітей учасників АТО у класичній гімназії. Також вона зауважила, що офіційного звернення від гімназії про рішення щодо плати за навчання до неї не надходило.

Загалом навчання у класичній гімназії є платним і це прописано у статуті закладу та є законним, пояснила начальник управління освіти.

"Це комунальний навчальний заклад міста, де затверджені платні послуги , – все в рамках закону", – каже пані Похиляк.

Директор класичної гімназії Віктор Тригуба на всі закиди відповів, що так вирішила шкільна рада. Відтак плата за навчання для одного учня становить 2000 грн. Чим класична гімназія особлива, і чому навчання у ній платне взагалі, директор розповідати відмовився.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький