ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зі шкільної їдальні на Тернопільщині крали продукти

Нестачу продуктів помітили батьки
Depo.Тернопіль
11 березня 2016 18:21
ФОТО: depo.ua
Зі шкільної їдальні на Тернопільщині крали продукти
Зі шкільної їдальні на Тернопільщині крали продукти

У Микулинецькій школі на Тернопільщині батьки помітили, що продукти "щезають" по дорозі на столи в їдальні, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Інфопростір Тернопілля".

Батьки і зафіксували факт розкрадання продуктів з їдальні.

"Місцевий фермер надав допомогу школі – овочі та фрукти. Батьківський комітет зафіксував, що більшість із цих продуктів до школи не доїхали," – розповідає голова батьківського комітету Микулинецької школи Юрій.

У райвідділі освіти знали про розкрадання харчів ще торік. Більше того, директор школи й обіцяв "добровільно" звільнитися і навіть заяву написав.

"Факти розкрадання продуктів з їдальні встановили у жовтні-листопаді. Директор справді написав заяву на звільнення. Ми повірили на слово директору, що він сам піде з роботи. Та враховуючи вихідні під час свят і прострочений термін розгляду подання, він заяву анулював і вийшов на роботу," – повідомила в. о. начальника відділу освіти Теребовлянської РДА Наталя Яцух.

Наразі в школі працює комісія з перевірки господарської діяльності. Із її висновками ознайомляться у райдержадміністрації. І обіцяють, що за два тижні проблему вирішать.

"Уже найближчим часом розглядатимемо питання відповідності займаній посаді директором," – заявив перший заступник голови Теребовлянської РДА Володимир Довгань.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький