На Тернопільщині стартував "бій" УПА проти НКВС

Розпочалася найбільша теренова гра України "Гурби – Антонівці"

На Тернопільщині стартував "бій" УПА про…

Впродовж трьох діб з 28 квітня до 1 травня у шумських лісах триватиме найбільша в Україні теренова спортивно-патріотична гра для молоді "Гурби-Антонівці", передає Depo.Тернопіль.

Близько трьох сотень учасників взялися вкотре за відтворення партизанської боротьби на місці найбільшого бою УПА проти НКВС.

Як розповіла голова МНК Соломія Фаріон, гра проводиться вже 16 рік поспіль.

"Молодь 18-29 років поділилася на два курені - "Курінь Вовки" та "Курінь Леви". Є й команда диверсантів, що складається з найбільш досвідчених гравців, так звана "третя сила", - розповідає Соломія. - Вони додають грі непередбачуваності та динаміки. Мають необмежену кількість життів, не можуть заробляти чи втрачати ігрових балів - тобто не претендують на перемогу. Не дивлячись на те, що виграти чи програти не можуть, команда диверсантів зазвичай відіграє вирішальну роль у грі, знаходячи прапори куренів, "вбиваючи" гравців та тим самим змінюючи рахунок в той чи інший бік. Третя сила максимально відтворює диверсійну роботу, яку свого часу проводили УПівці."

Площа, яку займають гравці - 20 кв.км, що покриті лісом та болотами. Бій триває безперестанку і вдень і вночі, а самі його учасники живуть просто неба, немає навіть наметів.

Так набувають неоціненного досвіду командної роботи та поводження в екстремальних умовах. А ще, тут знаходять найкращих друзів, нове розуміння героїчної історії своєї країни і бажання діяти.

"Гурби-Антонівці" - захід Міністерства молоді і спорту України та Тернопільської ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

Нагадаємо, торік ювілейна 15 спортивно-патріотична Теренова гра "Гурби-Антонівці", зібрала учасників з усієї України - Харківщини, Сумщини, Київщини, Тернопільщини, Львівщини, Житомирщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Луганщини та інших областей. Також приїхали юнаки та дівчата з Литви та Сполучених Штатів Америки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook