У Тернополі розрубали все ж "транспортний" вузол

Перевізники після зустрічі з міським головою Сергієм Надалом погодилися вийти на маршрути 8 листопада

У Тернополі розрубали все ж "транспортни…

Рух маршруток у Тернополі відновиться з четверга, 8 листопада, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби мерії.

Перевізники після зустрічі з міським головою Сергієм Надалом погодилися вийти на маршрути, адже перед ними була поставлена вимога: або відновити рух всього громадського транспорту, або міська рада розірве з ними угоди.

Перевізники будуть курсувати за старими тарифами (3/4 грн у тролейбусах та 4/5 грн у маршрутках) до отримання висновку незалежної експертизи щодо розрахунків тарифів, рішення депутатських комісій та відповідного рішення виконавчого комітету.

"На мою думку, єдиним правильним кроком у питанні транспорту міста є створення єдиної муніципальної транспортної компанії. Тому, при першій можливості, Тернопільська міська рада буде закупляти муніципальні автобуси, які покращать якість пасажирських перевезень у нашому місті, - каже очільник Тернополя. - Проте, через складну фінансову ситуацію ми змушені були спрямувати кошти, які передбачалися на придбання автобусів, на захищені статті - зарплати освітянам та медикам. Переконаний, що у 2019-ому році у нашому місті курсуватимуть комфортні автобуси європейського класу.

Нагадаємо, що впродовж 7 листопада відбувалося засідання депутатської комісії, яка займається питаннями транспорту, за участі громадськості, перевізників та фахівців, під час якої розглядалося питання щодо ситуації з транспортним перевезенням у Тернополі.

З метою вирішення ситуації з тарифами вищезгадана депутатська комісія проведе наступне засідання разом з депутатською комісією з питань бюджету та фінансів у четвер, 8 листопада. Тож після отримання результатів діяльності комісій та незалежної експертизи від аудиторської компанії, вартість проїзду у громадсько-пасажирському транспорті буде переглянута.

Конфлікт виник після відміни нових тарифів, запроваджених з 1 листопада, як того вимагали на акції протесту тернополяни, приватні перевізники два дні не випускали свої автобуси на маршрути. Відтак містом курсували 54 тролейбуси та 4 комунальні автобуси.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook