В аеропорту "Тернопіль" побудують вантажний термінал за 300 млн гривень

Тернопільська облрада затвердила концепцію розвитку цілісного майнового комплексу аеропорту Тернопіль на період до 2030 року

В аеропорту "Тернопіль" побудують вантаж…

У концепції розвитку аеропорту "Тернопіль" ключову позицію займає проект будівництва за 6-7 років вантажного митного терміналу орієнтовною вартістю 308 млн гривень, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на "ЦТС".

Концепцію розробляли фахівці інституту "Південдіпрондіавіапром" на замовлення фірми "Тернопільавіаавтотранс". Підставою для розробки документа є національна транспортна стратегія України на період до 2030 року.

Згідно з концепцією, в аеропорту з'явиться митний термінал зі складами, офісними приміщеннями та торгово-виставковими площами. Для будівництва обласна влада відведе площу 13,5 га.

Проект передбачається реалізувати за три етапи. Перший - присвячений документальної підготовці - розробка проектно-кошторисної документації та її затвердження, отримання дозволів. На це орієнтовно буде потрібно 1,8 млн гривень. В рамках другого етапу вартістю 158,8 млн гривень -здійснюватися будівництво терміналу. На третьому етапі - 147,7 млн ​​гривень, облаштовують територію, закуплять обладнання і введуть об'єкт в експлуатацію.

Джерелами фінансування даного проекту вказані кошти міжнародних фінансових організацій і приватних інвесторів.

Нагадаємо, депутати облради мають ще затвердити проект реконструкції аеровокзалу аеропорту "Тернопіль", що передбачає 22 млн грн.

Цього літа обласне комунальне підприємство "Тернопільавіаавтотранс" отримало 2 млн грн на загорожу аеропорту. Задля відновлення польотів у файному місті ще торік Тернопільська міська рада спільно з обласною створили нове комунальне підприємство.

Свого часу тернопільський аеропорт вже пропонували перетворити у базу НАТО, здати в оренду за одну гривню та відкрити для лоукостера Ryanair.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook